„InMedica" – tai medicinos klinikų tinklas, kuriame teikiamos diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitos medicininės paslaugos. Mūsų klinikose dirba savo srities profesionalai, kurie visą dėmesį skiria pacientui ir jo sveikatai. Naudojame modernią instrumentinę įrangą ir atliekame išsamius laboratorinius tyrimus.

„InMedica“ grupę sudaro klinikos įvairiuose Lietuvos miestuose. 2019 metais Vilniuje įsikūrusiame Santariškių medicinos miestelyje savo veiklą pradėjo ir modernus „InMedica“ dienos chirurgijos centras. 

Pagrindinis „InMedica" akcininkas yra „INVL Baltic Sea Growth Fund", o pagrindinis fondo investuotojas yra Europos investicinis fondas (EIF) – Europos Investicijų Banko (EIB) dalis. INVL Baltic Sea Growth Fund pirmojo platinimo etapo metu buvo pritraukta 106 mln. eurų, antrojo etapo metu buvo pritraukta 165 mln. eurų.

INVL Baltic Sea Growth Fund InMedica akcijas įsigijo 2019 metų vasario mėnesį iš privataus kapitalo fondo Baltcap, kuris į bendrovę investavo 2012 metais.

 

KOKYBĖS POLITIKA

Tinkamai bendraujant tarpusavyje ir su mums svarbiais žmonėmis: pacientais, gydytojais, verslo partneriais ir bendruomene, tinkamai pasirūpinti mūsų pacientų sveikata, kad jie liktų patenkinti bendravimu su mumis ir mūsų teikiamomis paslaugomis.

  

VIZIJA

Savo iniciatyva ir gera valia visuomet stengtis padaryti kuo įmanoma daugiau ir viršyti paciento lūkesčius. 

 

MISIJA

Teikti profesionalias ir aukščiausios kokybės paslaugas.

 

VERTYBĖS

Profesionalumas ir kokybė;

Laikas ir operatyvumas;

Rūpestis ir dėmesys.

 

STRATEGINIAI TIKSLAI IR KRYPTYS

Teikti kokybiškas ir savalaikes paslaugas;

Sistemingai siekti žinių ir kelti kompetenciją;

Valdyti situaciją ir užtikrinti kokybę visoje įmonės veikloje bei darbo priemonėse;

Užtikrinti darbuotojų įsitraukimą ir lojalumą;

Operatyviai reaguoti į kiekvieną situaciją ir gerbti kiekvieno žmogaus laiką;

Išgirsti pacientą suprasti, suteikti informaciją ir padėti pasveikti.

 

UAB InMedica įsipareigoja

Būti ekspertais, su kuriais susidūrę pacientai bus patenkinti: operatyviai patikrinta jų sveikatos būklė, išspręstos sveikatos problemos, pacientas čia jausis laukiamas.