Pradžia
lt
en
Pradžia
En

Užsienio pacientams

Informacija užsienio pacientams

 

Ne Lietuvoje gyvenantiems pacientams suteikiame

  • Pirminę nuotolinę (video konferencijos formatu) konsultaciją su pasirinktos srities specialistu (tyrimų bei poreikių aptarimui bei gydymo plano sudarymui) ir baigiamąją nuotolinę konsultaciją pacientui grįžus į savo šalį*. Jei tai reikalinga, suteikiama ir tęstinė paciento priežiūra nuotolinėmis konsultacijomis.
  • Asmeninį vadybininką, kuris pacientui pageidaujant pasirūpins visais paciento poreikiais (skrydžių planavimu, viešbučių užsakymu, pasitikimu oro uoste ir transportu į kliniką, registracija pas gydytoją /procedūrai/operacijai, pažintinių kelionių po Lietuvą organizavimu).

SUDERINKITE ATOSTOGAS LIETUVOJE IR DANTŲ PRIEŽIŪRĄ
EMIGRANTAMS: SVARBIAUSIA INFORMACIJA APIE ODONTOLOGIJOS PASLAUGAS

Suprantame, kad laikas Lietuvoje, kurį praleidžiate, labai ribotas, o padaryti norisi labai daug. Tad tam, kad kartu pasiektume geriausio rezultato, tačiau tilptume į Jūsų trumpą vizitą Lietuvoje, mūsų specialistai sudarys visas galimybes susitvarkyti dantis per kuo trumpesnį laikotarpį. Vizitus išdėliosime taip, kad nereikėtų kelis kartus grįžti į Lietuvą.

Kad kartu pasiektume geriausio efekto, pateikiame patarimus, į ką reikėtų atsižvelgti prieš apsilankant pas odontologą:

  • Svarbiausias patarimas: nelaukite paskutinės minutės – užsiregistruokite vizitui pas odontologą dar būdami svetur. Nesvarbu, vėliau prireiks vieno ar 5 vizitų, tačiau susiderinkite pirminį apsilankymą pas odontologą.
  • Jeigu turite abejonių, kad vieno vizito gali neužtekti, pasikonsultavę su specialistais telefonu ar elektroniniu paštu galite užsiregistruoti ir papildomiems vizitams.
  • Nuotoliniu būdu su gydytoju galite aptarti ir gydymo planą: pvz. elektroniniu paštu galite nurodyti, kokių procedūrų pageidaujate, galite pasidalinti netgi dantų nuotrauka. Gydytojas įvertins, kiek laiko užtruktų procedūros, padės susiplanuoti vizitus bei įvertins, kiek kainuotų gydymas. Tokiu būdu susitvarkyti dantis galėsite ir per dieną.
  • Aptarkite su gydytoju gydymo planą, jei toks reikalingas.
  • Paskirtą vizito dieną būkite ramus ir be streso – viską suspėsite

REGISTRACIJA Į DAŽNIAUSIAI PAGEIDAUJAMAS PASLAUGAS:

Ortodontija

ORTODONTIJA

Netaisyklingos dantų padėties ir sąkandžio korekcija. Ortodontinio gydymo prireikia turint kreivus, netaisyklingai išdygusius dantis, esant dantų sangrūdoms, veido asimetrijai, tarpui tarp žandikaulių sukandimo metu ir pan. Ortodontinis gydymas padeda sukurti ne tik estetišką, bet ir funkciškai taisyklingą sąkandį, gerinti kramtymo sistemos funkcionalumas.

IMPLANTOLOGIJA

Prarastų dantų atstatymas danties implantu. Vietoje vieno ar kelių prarastų dantų yra įstatomas nedidelis, specialios formos titano lydinio sraigtelis, kurį organizmas gerai toleruoja. Tokiu būdu atstatomas estetinis vaizdas bei kramtymo funkcija. Dantų implantai sukami į viršutinį ir/arba apatinį žandikaulį. 

PROTEZAVIMAS

Prarastų dantų eilių struktūros, dantų, kramtymo komforto, estetinės išvaizdos ar dėl dantų netekties sutrikusios kalbos atkūrimas.

ESTETINIS PLOMBAVIMAS 

Meno ir grožio kūrimas šypsenoje. Estetinio plombavimo metu patikimai ir funkcionaliai atkuriami prarasti danties audiniai. Dantų restauracijos procedūros apima estetinį plombavimą, estetinį protezavimą, dantų balinimą ir dantų balinimą kapomis.


Daugiau procedūrų galite rasti čia: ODONTOLOGIJA

 Jei turite klausimų, kreipkitės į klinikų registratūras, kurių kontaktus galite rasti ČIA

InMedica klinikoje teikiamos odontologijos paslaugos vaikams.


kitos populiarios paslaugos

Plastinė chirurgija

Kviečiame Jus apsilankyti Dienos Chirurgijos Centre InMedica Santariškėse, kur teikiame daugiau nei 90 plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos paslaugų. Siūlome įvairių tipų paslaugas: veido operacijas, krūtų operacijas, kūno kontūro korekcijas, grožio procedūras bei kitas paslaugas.

Dienos Chirurgijos Centre suteikiame modernias vienvietes palatas, kuriose pacientai po operacijų yra prižiūrimi kvalifikuoto slaugos personalo.

Prieš kiekvieną operaciją būtina chirurgo specialisto konsultacija, kurios metu skiriami reikalingi tyrimai, aptariami įvairūs su pasiruošimu operacijai susiję klausimai, sudaromas operacijos planas, pacientas informuojamas apie numatomą reabilitaciją po operacijos. Atvykstant operacijai būtina turėti atliktus galiojančius laboratorinius tyrimus. Chirurgijos centro tyrimų laboratorija įsikūrusi tame pačiame pastate.

Prevenciniai sveikatos patikrinimai

Siūlome platų prevencinių ir diagnostinių sveikatos patikrinimų pasirinkimą. Į patikrinimus įeina laboratoriniai tyrimai, instrumentiniai tyrimai ir specialistų konsultacijos.

Svarbiausius laboratorinius tyrimus sudaro: bendras kraujo tyrimas, skydliaukės tyrimas, kepenų ir inkstų funkcijos tyrimas, profilaktiniai diabeto, cholesterolio ir osteoporozės tyrimai, hormonų tyrimai, vėžio žymenų tyrimai, širdies ir cholesterolio tyrimai, vitaminų kiekio organizme tyrimai, glukozės tyrimai, hepatitų diagnostika, nevaisingumo diagnostika.

Pagrindinius instrumentinius tyrimus sudaro: kompiuterinė elektrokardiograma, širdies echoskopija, pilvo organų echoskopija, krūtų echoskopija, skydliaukės echoskopija, galvos ir kraujagyslių echoskopija, tarpvaginalinė echoskopija, uropoetinės sistemos echoskopija.

Siūlome šeimos gydytojų, terapeutų, ginekologų/ urologų, kardiologų, neurologų, chirurgų, pulmonologų, dietologų, dermatologų, sporto medicinos gydytojų, endokrinologų, endobiogenetikų, alergologų, nefrologų konsultacijas.

Lauksime Jūsų InMedica klinikoje.

* Dėl nuotolinių konsultacijų būtina tartis individualiai, kad suderintume Jums ir specialistui tinkamą laiką.